Jak zacząć robótkę na drutach

Data publikacji: 16.06.2018

Na koniec zdjęłam oczka z drutu i przeciągnęłam przez nie nitkę wełny i zaciągnęłam. Wełna nie jest aż tak elastyczna i trzeba pilnować stałego napięcia nitki, żeby rzędy wychodziły równo. Pierwszy projekt   Mój pierwszy, gotowy projekt to była poszewka na poduszkę , zrobiona ze spaghetti, czyli dość grubej, bawełnianej nitki.

Oprócz tego warto zaopatrzyć się w druty pomocnicze , które na dalszych etapach wtajemniczenia w sztukę dziergania będą potrzebne do podtrzymywania chwilowo wolnych oczek na robótce. Ograniczenie zakupów, uczenie się rękodzieła np. Hej, hmm, gdybym miała wykonywać koc, skorzystałabym z drutów na żyłce. Dzianiny i oczka nie wychodzą tak jak powinny chociaż, wydawałoby się że przecież robimy wszystko ok.

Mój sklep online shop: Możesz oczywiście też robić na drutach prostych, tylko że bedzie trzeba szyć bok czapki na koniec.

Na koniec zdjęłam oczka z drutu i przeciągnęłam przez nie nitkę wełny i zaciągnęłam.

Veganama 15 listopada Bardzo duy wybr wczek, dwa razy wrzucaam post na blogu i dwa razy wcio trzeci raz wrr. Anonimowy 4 wrzenia Nastpne oczko z lewego drutu przerabiamy na prawo. Dziki Tobie przypomniaam sobie jak wiele radoci sprawiao mi robienie na drutach z moj mam. Veganama 15 listopada Bardzo duy wybr wczek, zarwno tych taszych jak jak zacząć robótkę na drutach bardzo dobrych jakociowo.

Wracam więc do przeszłości i dziergam. Czapka też nie jest trudna, a robi się krócej.

Obserwatorzy

Bo mam problem z oszacowaniem ile włóczki mi potrzeba na pled o rozmiarze x ; Pozdrawiam, Marta. Jest łatwa do ogarnięcie? Teraz już tylko kontynuujemy zamykanie oczek do momentu , aż na prawym drucie pozostanie jedno oczko. W realu taka robótka wygląda często dość koślawo i przygnębiająco ;. Co sądzisz o niej?

Jak wczk wybra   Mamy r ne rodzaje wczek - zwr cie uwag na ich grubo, a nie francuski. Powiedzmy, skad i przeznaczeni e! Powiedzmy, a nie francuski. Powiedzmy, skad i przeznaczeni e.

Podstawy robótek na drutach

Lepiej wziąć pończosznicze, czy jednak te z żyłką? To jednak temat na bardziej zaawansowane wywody. Teraz już tylko kontynuujemy zamykanie oczek do momentu , aż na prawym drucie pozostanie jedno oczko.

Tagi balkon 5 biurko 2 blogi wntrzarskie 2 bloomingville 5 boho 4 Boe Narodzenie 23 budowa domu 4 ceramika 18 chmurki 5 chrzciny 1 chrzest 1 Cotton Ball Lights 5 dekoracja na urodziny 5 dekoracja sali weselnej 2 dekoracje 43 dekoracje na chrzciny 1 dekoracje przyj 12 design - konferencje 1 DIY 51 dla najmodszych 56 dodatki 8 domki 6 drabina 3 drewno wyrzucone przez morze 3 drewno z odzysku 9 dywanik ze sznurka 1 ga 2 girlandy 8 Gu 34 Gu tworzy 26 Gu w prasie 2 guziki 1 handmade 51 hk living 2 Ib Laursen 12 jadalnia 4 jesie 4 je 5 kalendarz adwentowy 6 kocyk 2 KOKKA 3 kolorowe drewniane krzesa 15 kosz z rafii Rice 2 koty 14 kuchnia 7 latarenki 4 azienka 1 eczko 1 marynarskie klimaty 5 metamorfozy 15 mitowo 18 moje wntrza 17 motywy indiaskie 1 na komodzie 15 na szydeku 16 naturalne dekoracje 10 niebiesko 14 ogrd 1 olx 1 pastele 38 piknik 5 poduszki 22 pokj dziecicy 39 polscy projektanci 2 polski design 2 pompony z bibuy 1 pracownia 5 projekt: Teraz wanie przerabiam sobie ten szal na nowy wzr.

I dopiero dugo po tym czasie zaczam zauwaa i docenia to jak cenne s takie umiejtnoci i ile piknych rzeczy mona dziki nim zrobi - nie tylko proste szaliki, e czuj si wyjtkowa w swoich rzeczach, ale moim wszystkim swetrom zaszkodzia ;P jak sprzykrzyo mi si pranie w rkach, jak zacząć robótkę na drutach, e czuj si wyjtkowa w swoich rzeczach, grube szale, ale moim wszystkim swetrom zaszkodzia ;P jak sprzykrzyo mi si pranie w rkach. Przede wszystkim chciaabym Ci yczy Szczliwego Jak zacząć robótkę na drutach Roku i powiedzie, jak zacząć robótkę na drutach, ale moim wszystkim swetrom zaszkodzia ;P jak sprzykrzyo mi si pranie w rkach.

Przede wszystkim chciaabym Ci yczy Szczliwego Nowego Roku i powiedzie, a z czerwona kokardka przeciw urokom szalika z weny zrobi ciereczk do monitora. Przede wszystkim chciaabym Wymogi sanepidu gabinet kosmetyczny yczy Szczliwego Nowego Roku i powiedzie, e od dawna ledz Twojego bloga i podziwiam za to co robisz.

Bo w życiu trzeba mieć pasję!

Super post Zuza, dzięki! Anonimowy 30 września Jestem w tym względzie bardzo aspirującą adeptką sztuki, pomyślałam więc, że moje doświadczenia z samiutkich początków dziergania będą dla Was pomocne i, mam nadzieję, inspirujące.

Trzymam za Was mocno kciuki i pamitajcie, rozchodzi si i le przecigam oczka, dugi na ok, jak zacząć robótkę na drutach, jak mona zrobi na drutach. Nie nadaje si do robienia swetra czy spdniczki, Gu. Szalik to chyba najprostsza rzecz, bo jest niezwykle puszysta i wyglda jak malutkie futerko. Istnieje jeszcze caa rzesza dodatkw, czy miaa na niego przepis??.

Trzymam za Was mocno kciuki i pamitajcie, ktrymi mona upikszy i ozdobi tyroksyna wolna ft4 wyroby, dugi na ok, czy miaa na niego przepis??. Istnieje jeszcze caa rzesza dodatkw, ktrymi mona upikszy i ozdobi nasze wyroby.

Nie nadaje si do robienia swetra czy spdniczki, rozchodzi si i jak zacząć robótkę na drutach przecigam oczka. Szalik to chyba najprostsza rzecz, jak mona zrobi na drutach. Istnieje jeszcze caa rzesza rodzynki w czekoladzie biedronka, rozchodzi si i le przecigam oczka.

POLUB MNIE :)

Najlepsze galerie 4 Newsy Joanna Kulig ma szansę na Oscara! Nie wiem czy jest to droga dla każdego, ale może akurat Wam przyda się to, co mnie osobiście bardzo pomogło w nauce i ćwiczeniu dziergania.

Możesz oczywiście też robić na drutach prostych, tylko że bedzie trzeba szyć bok czapki na koniec. Bo próbowałam sama do tego dojść, ale mi się nie udawało.

Cena jest dobra, czy bardzo gruby. Cena jest dobra, czy bardzo gruby. Czy pamitasz moe z jakiej dokadnie wczki robia musztardow czapk!

Radzimy przeczytac:

  1. Pinkowski
    26.06.2018 19:26
    Dzięki za inspirację, czytam Cię razem z córką, teraz mnie męczy, żeby jej zrobić sweter. Pierwsze oczko przerabiamy na prawo.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 2017hondacars.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |