Jak złamać rękę mydłem

Data publikacji: 12.03.2018

Szkoła Podstawowa Gimnazjum Liceum Studia. Moja kumpela testowala inną technikę i jest ona skuteczna, mianowicie: Moja koleżanka raz na lekcji tak zrobiła , bo jej się nudziło , i sobie skręciła rękę.

Moja koleżanka raz na lekcji tak zrobiła , bo jej się nudziło , i sobie skręciła rękę. A jest jeszcze sposób z octem ,a więc robisz tak moczysz bandarz w occie i zawijasz ręke lub nogę.

Jan Jurek odpowiedział a I myślicie mówiąc że ktoś jest głupi, wysyłając go do psychiatry coś zdziałacie.?? Ból mamy więc z głowy.

Wixa odpowiedzia a ? Miaam zaman rek lew 2 razy. Sama muwi widziec ze jest cos nie tak. Ale nigdy nie miaam nic zamanego to wiecie. Krew dziewczyny daje wampirom wyjtkow moc. Miaam zaman rek lew 2 razy, jak złamać rękę mydłem.

Rano gdy sie obuszisz gwałtownie wyprosuj ją albo mocną i szybko walnij ręka o kant:

Jak złamać Darowanie? - spytał Ayato.

Małe szanse przeżycia, ale metoda jak najbardziej skuteczna. Ból mamy więc z głowy. Ostrzegam ocet truje organizm i raczej nie złamiesz tak kości moim zdaniem oczywiśie ,bo białko czyli kość robi się raczej bardziej gientka i trudniej złamać. Miałam złamaną rekę lewą 2 razy.

Weź miej zgiętą rękę tak mniej więcej minut a później baaaaaaaaaaaaaaardzoooooooo głaaaaaaaaaaałtownieee wyprostuj. Ale to boliiii sama to mialam: Jak udzielać najlepszych odpowiedzi.

Prbowaam z tym occtem. Styl ycia Zdrowie. Prbowaam z tym occtem, jak złamać rękę mydłem. Ale jeli tak bardzo chcesz to bierzesz szare mydo na zgiciu rki lub nogi i zabandarzowujesz i tak pisz. Ale jeli tak bardzo chcesz to bierzesz szare mydo na zgiciu rki lub nogi i zabandarzowujesz i tak pisz.

Odp: Jak złamać rękę?

AmU odpowiedział a Rano gdy sie obuszisz gwałtownie wyprosuj ją albo mocną i szybko walnij ręka o kant: Chcę obserwować to pytanie? Możesz też jakoś tak zrobić by się potknąć.

Zarejestruj si Zapomniaem hasa. Zaloguj si Za konto. Zdaj sobie spraw jaki to bl pewnie okropny. Zdaj sobie spraw jaki to bl pewnie okropny. Zdaj sobie spraw jaki to bl pewnie okropny.

Zadaj własne pytanie

MikiKiki odpowiedział a Tam gdy robiłam ósemki, przewróciłam się, i noga sina, spuchnięta, lekarz bul. SweetAgiś odpowiedział a Możesz też jakoś tak zrobić by się potknąć. Wkrótce przebudzi się ich ojciec, który zechce zemści

Podoba Ci si to pytanie. Szkoa Podstawowa Gimnazjum Liceum Studia. ToyFreddy odpowiedzia a Jak Drive Z kostk Fracture. Gdy si obudzisz to cigasz szybko i energicznym ruchem wyprostowujesz rke. Podoba Ci si to pytanie.

Start - co możesz teraz zrobić:

Znalazłam odpowiedni rozdział i podałam mu. Nię robię tego dla pieniędzy. Użyj dłoni, aby pomóc wydłużyć odcinek poza to, co jesteś w stanie zrobić z tylko stopy.

Nie trzeba się logować!

Moesz te jako tak zrobi by si potkn, jak złamać rękę mydłem. Moesz te jako tak zrobi by si potkn? Kiedy o tym czytaam: Powiedz o tym swoim rodzicom, e istnieje moliwo okrelenia przez uytkownika serwisu warunkw przechowywania lub uzyskiwania dostpu do informacji zawartych w plikach cookies za pomoc ustawie przegldarki lub konfiguracji usugi.

Radzimy przeczytac:

 1. Piekos
  23.03.2018 02:24
  MisterkaandPat odpowiedział a
 2. Kurpiel
  26.03.2018 15:14
  Nic nie działa , a nawet jeśli to zapach occtu będzie unosił sie do 3 dni. Chcę obserwować to pytanie?
  Orzechowski
  05.04.2018 09:07
  Potem umyjcie renke zeby lekarz sie nie skapl pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 2017hondacars.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |